28 - 29.06.2024
CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ ZAMEK UJAZDOWSKI, WARSZAWA
Przewodnik po Jazz Around Festival 2024
28.06.2024

Przewodnik po Jazz Around Festival 2024

Festiwal już niebawem, dlatego mamy dla Was mapkę terenu oraz garść informacji organizacyjnych! ? Przypominamy, że koncerty odbywają się na terenie Zamku Ujazdowskiego, Jazdów 2 w Warszawie, w dniach 28-29 czerwca (piątek, sobota). Wejście na teren festiwalu znajduje się od al. Szpitala Ujazdowskiego.

WSTĘP NA WYDARZENIE

Punkt wymiany biletów na opaski, sprzedaży biletów oraz obsługi klienta będą otwarte:
? piątek / 28 czerwca – od godz. 16:00 do 23:00 (wymiana biletów na bilety na dzień I oraz karnety)
? sobota / 29 czerwca – od godz. 16:00 do 23:00 (wymiana biletów na bilety na dzień II oraz karnety)
Bramy festiwalu otwieramy według poniższego harmonogramu:
? piątek / 28 czerwca – godz. 16:45
? sobota / 29 czerwca – godz. 16:45

✔ INFORMACJA O BILETACH I WYMIANIE NA OPASKI

? Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży online:
? Każdy zakupiony bilet lub karnet podlega obowiązkowi wymiany na opaskę.
? Wymianie na opaskę podlega wyłącznie oryginalny, niewykorzystany wcześniej bilet.
? Każdy uczestnik wymienia bilet na opaskę osobiście. Nie ma możliwości, aby z jednego karnetu lub opaski korzystała więcej niż jedna osoba.
? Wstęp na teren imprezy przysługuje wyłącznie osobom posiadającym nieuszkodzoną opaskę umocowaną na nadgarstku. Wymianie podlegają wyłącznie opaski uszkodzone na terenie Imprezy. Opuszczenie terenu imprezy z uszkodzoną lub zerwaną opaską bez wcześniejszego powiadomienia Organizator jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w wydarzeniu.
? Zachęcamy do wymiany biletów na opaski z wyprzedzeniem, w godzinach otwarcia punktu celem uniknięcia kolejek przy bramach.

❗️ Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu, ani potwierdzenie płatności.
❗️ Nie ma potrzeby drukowania biletu – można go pokazać na telefonie. Prosimy o maksymalne rozjaśnienie ekranu urządzenia, na którym będzie on pokazywany.
❗️ Prosimy, by osoby z biletami i karnetami w wersji elektronicznej pobrały je wcześniej na telefon w formie pliku offline lub zrobiły zdjęcie z widocznym i wyraźnym QR kodem.
❗️ Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem imprezy pod adresem: www.goodtaste.pl/regulamin lub www.jazzaround.pl

? W weekend ma być gorąco, więc pamiętajmy o nawodnieniu! Na teren festiwalu można wnieść jedną fabrycznie zamknięta butelkę wody 0,5l na osobę. Na teren można wnieść pustą butelkę z filtrem/bidon. Dostęp do bieżącej wody będzie w łazienkach Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Na terenie festiwalu będzie możliwość zakupu wody.
*Podany harmonogram jest orientacyjny i może ulegać nieznacznym zmianom.
*Informujemy, że scena LAB STAGE znajduje się wewnątrz budynku (Laboratorium), w związku z tym na koncerty, które się tam odbywają obowiązuje ograniczona liczba miejsc. O możliwości wejścia do sali decyduje kolejność przybycia.

? DOJAZD
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski mieści się przy Trakcie Królewskim, obok Osiedla Jazdów, Łazienek Królewskich i Ogrodu Botanicznego.
Trasa od Placu Na Rozdrożu zajmuje 5 minut pieszo. Dokładny adres to: ulica Jazdów 2.
Na festiwal można dotrzeć pieszo, rowerem, hulajnogą lub komunikacją miejską. Najbliższy przystanek autobusowy i stacja Veturilo to Plac na Rozdrożu.

? PARKING
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na parkingach miejskich zalecamy zrezygnować z przyjazdu autem. Organizator nie zapewnia miejsc parkingowych uczestnikom festiwalu.

? PUNKT RZECZY ZNALEZIONYCH
Na terenie festiwalu funkcjonuje punkt rzeczy znalezionych – prosimy o zgłaszanie się do punktu informacyjnego znajdującego się przy wejściu na teren festiwalu.

? DEPOZYT
Przewidziany jest depozyt w cenie 50 zł, płatne gotówką.

?️ STREFA GASTRONOMICZNA
Strefa gastronomiczna funkcjonuje na terenie festiwalu w oba dni od pierwszego do ostatniego koncertu. Znajdziecie w niej do wyboru różne opcje – zarówno w wersji mięsnej, jak i wege. W strefie będą dostępne również napoje – ciepłe oraz zimne, alkoholowe orqaz bezalkoholowe. Z dostępnych opcji jedzeniowych, na pewno pojawią się foodtrucki z: kuchnią grecka, churrosami, frytkami. Znajdziecie również burgery czy pastrami.

?ATRAKCJE JAZZ AROUND
W trakcie festiwalu, poza doznaniami muzycznymi, czekają na Was liczne atrakcje.
Wywiady na żywo prowadzone przez Martę Kulę odbędą się w piątek i sobotę w sali kinowej (CINEMA).
W sobotę w sali kinowej (CINEMA) odbędzie się projekcja filmu “Na zawsze melomani”.
W trakcie trwania festiwalu możecie odpocząć w strefie MARKET SQUARE, gdzie odbędzie się giełda winyli oraz lokalnych wystawców i rzemieślników. Będzie można również zaopatrzyć się w merch festiwalowy i skorzystać z oferty sitodruku od Pracowni Witryna. Odbędzie się również wystawa Jazz World Photo.
Na MARKET SQUARE w trakcie festiwalu dj sety zagrają: Hadrian i Patsi Parisi. W piątek od 00:30 do 01:30 odbędzie się afterparty!
Zapraszamy również na wystawy stałe i czasowe w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

?MERCH
Na terenie festiwalu będziecie mogli zakupić tegoroczny merch Jazz Around Festival. W sprzedaży będą koszulki, torby oraz czapki z daszkiem.

✅ INFORMACJE DODATKOWE
? UWAGA! Na terenie festiwalu obowiązują płatności bezgotówkowe (za wyjątkiem giełdy winyli, gdzie obowiązują płatności wyłącznie gotówką).
? Na festiwalu mamy pełne zabezpieczenie medyczne i ratunkowe.
? Na teren festiwalu nie mogą wchodzić zwierzęta. Zadbajcie o ich komfort i pozostawcie je w domu na czas imprezy.
⛈️ Większość koncertów nie odbywa się pod dachem, więc przygotujcie się na zmienne warunki pogodowe, zarówno na upał (kremy z filtrem, nakrycie głowy), jak i na deszcz (peleryny przeciwdeszczowe, nieprzemakalne obuwie). Nie zabierajcie parasolek z ostrymi zakończeniami.
Do zobaczenia! ?