28 - 29.06.2024
CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ ZAMEK UJAZDOWSKI, WARSZAWA
Avishai Cohen Trio
Avishai Cohen Trio

Przez ostatnie dwadzieścia pięć lat Avishai Cohen, znakomity basista, wokalista i kompozytor, wspiął się na szczyty światowego jazzu, zdobywając uznanie i podziw nie tylko jako muzyk, ale także jako twórca o wyjątkowym talencie. Jego muzyczne dzieła porównywalne są do największych legend jazzu, a jego niepowtarzalne koncerty, zaskakujące brzmienie i głęboka ekspresja muzyczna przyciągają słuchaczy z każdego zakątka globu.

 

Avishai Cohen stał się nie tylko artystą, lecz również inspiracją dla wielu. Jego muzyka kształtuje oblicze współczesnego jazzu, wpływając na kolejne pokolenia muzyków. Dziś jest uznawany za wybitnego kompozytora i niezwykłego influencera muzycznego, który swoim talentem przekracza granice gatunkowe i kulturowe.

 

Wraz ze swoim nowym trio, Avishai Cohen pragnie podzielić się muzyką z jego najnowszego, kultowego albumu „Shifting Sands” (maj 2022), prezentując zarówno świeże kompozycje, jak i ulubione utwory z jego bogatej biblioteki muzycznej. To wydarzenie nie tylko dla fanów Cohena, lecz dla wszystkich miłośników jazzu, obietnica niezapomnianych emocji i muzycznych doznań.

POSŁUCHAJ